Derneğimiz

Sadece FENERBAHÇE

Ülkemiz ve Fenerbahçe adına çok yoğun ve oldukça yorucu bir yılı geride bıraktık. Vatan, bayrak ve Milli değerleri bütün benliği ile yaşayan, büyük önder Atatürk’ün bize emanet ettiği Laik Türkiye Cumhuriyetinin bölünmez bütünlüğü felsefesinden hareket eden bir vatansever olarak, içinde bulunduğumuz sosyo ekonomik düzeyi ve yaşam şartlarını hak etmediğimizi düşünüyorum. Çok daha ileri demokrasi seviyesi ve ekonomik yapıya olan beklenti ve özlemlerimin 2019’da gerçekleşmesi en büyük dileğim.

Yaşam biçimimiz, hayatımızın vazgeçilmez gerçeği Fenerbahçemiz 2018 yılında çok sert ve yoğun bir seçim atmosferi yaşadı. Bütün dünyanın ilgi ile izlediği çok coşkulu bir seçim ortamı neticesinde Sayın Ali Koç ve heyeti büyük bir çoğunlukla seçimi kazandı. Seçimden sonraki süreçte yaşananları gündeme getirmek istemiyorum. Seçim bitti artık, seçim sonuçlarını ve sebeplerini tartışmak yerine, kenetlenip bir olmalı, daha güçlü olmanın mücadelesini vermeliyiz.

Camianın 16092 ve 4644 sayılarını bir kenara bırakıp tek ses ve tek yürek olma zamanıdır. Geçmiş dönemlerde Fenerbahçemize hizmet etmiş bütün başkan ve yöneticiler saygıyı hak ediyorlar. Eski ve yeni adı altındaki kısır çekişmeler sadece Fenerbahçe düşmanlarının işine gelir. Fenerbahçemizin içinde bulunduğu başta Sayın Ali Koç’u ve hepimizi derinden üzen futboldaki durumumuzun yeni yılda birlik ve beraberlik içinde düzeleceğine inancım sonsuz.

İnegöl Fenerbahçeliler Derneği Başkanı

İhsan Gönül